sok
SWE NOR

kontakt oss

Dooria Norge selger sine produkter via byggevareforhandlere, og selger ikke direkte til privatkunder. 

DOORIA NORGE AS
Brynsalleén 4
0667 Oslo

Tel: 22 02 72 00
E-post: ordre.dooria@jeldwen.com


Distrikt Navn Tittel Tlf E-post
Norge Knut Willy Dahl Salgssjef Norge 92095410 KDahl@jeldwen.com
Finnmark, Troms og Nordland Kjell Arne Hjemås Distriktssjef 91521771 KHjemas@jeldwen.com
Trøndelag, Møre og Romsdal Tove Mette Finstad Distriktssjef 90923304 TFinstad@jeldwen.com
Hordaland, Sogn og Fjordane Marius Giertsen Distriktssjef

40106300

MTGiertsen@jeldwen.com
Agder og Rogaland Kenneth Holen Distriktssjef 47483558 KHolen@jeldwen.com
Buskerud, Asker, Bærum, Vestfold og Telemark Øystein Jæger Paulsen Distriktssjef 92014030 OPaulsen@jeldwen.com
Akershus N, Oppland og Hedmark Melissa Hornsletten Distriktssjef 91197376 MHornsletten@jeldwen.com
Oslo, Akershus Ø og Vestfold Johan Vosgraff Distriktssjef 40487693 JVosgraff@jeldwen.com